First lot Previous lot Lot 529 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:529
Book nr:30976
Author:[GENTSE STUDENTENALMANAK]
Title:Gentsche Studentenalmanak uitgegeven door het taalminnend studenten-genootschap "'T Zal Wel Gaan"
Town:Gent
Year:(1874)
Description:In-12, 240 pp, roestvlekjes. kartonnen kaftje. Bevat stukjes in verzen en in proza o.a. over vrouwenemancipatie + jaargang 1913-1914, met 3 portretten b.t. Genaaid.
Bijgevoegd: Nederduitsch letterkundig jaerboekje. Gent, Snoeck-Ducaju / gebroeders Michiels, 1834-48. 4 vol. in-12, Jaargangen : 1834 en 1846/47/48. Originele kartonnen kaftjes.
+ Gentsche Almanak voor den jare 1823. Gent, Begyn, (1823). In-8, [16]-183-[5] pp, genaaid, onafgesneden (samen: 7 vol.)
Price:€90 - €120
Sellingprice:€90
First lot Previous lot ... 525 | 526 | 527 | 528 | 529 | 530 | 531 | 532 | 533 ... Next lot Last lot