First lot Previous lot Lot 408 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:408
Book nr:31113
Author:[MAGEN DAVID ADOM]
Title:10 grafieken/ 10 gedichten.
Publisher:Vrienden M.D.A.
Year:1976
Description:Grote linnen map (73 x 52 cm) van uitgever (met randschade). Met zeefdrukken van Patrick Conrad, Jan Cox, Raoul De Keyser, Bert De Leeuw, Pol Mara, Roger Raveel, Dan Van Severen, Jef Verheyen, Mark Verstockt en Roger Wittevrongel, iedere pl. in potlood gesign. en genum. door de kunstenaar en zeer goed bewaard. Teksten van Frans Boenders, Albert Bontridder, Marnix Gijsen, Roland Jooris, Ivo Michiels, Leonard Nolens, Werner Spillemaeckers, Nic Vanbruggen, Marcel Vanmaele en Eddy Van Vliet, gesign. door de auteur, soms wat lichte vlekjes. Oplage van 125 ex. 1 van de 100 (nr. 28) bestemd voor de verkoop.
Price:€700 - €900
Sellingprice:€1800
First lot Previous lot ... 404 | 405 | 406 | 407 | 408 | 409 | 410 | 411 | 412 ... Next lot Last lot