First lot Previous lot Lot 377 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:377
Book nr:32255
Author:ENSOR, James
Title:Les patineurs - 1889
Description:Ets (17.5 x 23.2 cm), getekend rechts onder en datum. Getekend in kleine letters rechts onder in potlood 'James Ensor'. Op vergeeld simili japon papier. Ingelijst.
Note:Taevernier 65.2, D.65, Cr. 65
Price:€2000 - €2600
Sellingprice:€3400
First lot Previous lot ... 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 ... Next lot Last lot