First lot Previous lot Lot 373 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:373
Book nr:32058
Author:ENSOR, James
Title:Carnaval Ostende 1931
Description:Kleurlitho (42.3 x 29 cm) getekend Ensor midden onder. Ex. nr. 32. Met takszegel rechts onder. Ingelijst. Bijgevoegd: Zegel Carnaval d'Ostende (1931). Ingelijst
Note:Taevernier nr. 142
Price:€800 - €1200
Sellingprice:€1300
First lot Previous lot ... 369 | 370 | 371 | 372 | 373 | 374 | 375 | 376 | 377 ... Next lot Last lot