First lot Previous lot Lot 358 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:358
Book nr:32253
Author:CARPENTERO, Henri (1820-1874)
Title:Grootmoeders verjaardag
Description:Olie op paneel (27 x 33 cm), getekend rechts onder. Ingelijst
Note:Belgisch schilder van genrestukken. Evenals zijn beroemde leermeester F. de Braekeleer muntte hij uit in het schilderen van rustieke boereninterieurs, landschappen met figuren en voorstellingen uit het dagelijks leven. Bron van inspiratie was het werk van grote 17e eeuws Vlaamse voorgangers Adriaen van Ostade en David Teniers.
Price:€300 - €400
Sellingprice:€300
First lot Previous lot ... 354 | 355 | 356 | 357 | 358 | 359 | 360 | 361 | 362 ... Next lot Last lot