First lot Previous lot Lot 302 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:302
Book nr:31600
Author:[KASTELEN BELGIË]
Title:Verzameling van 17 litho's met Belgische kastelen uit 1ste helft 19de eeuw.
Description:Meestal 4° formaat, verschillende met spot, meestal uit Madou. Met kastelen van Bornhem, Gaesbeek, Schiplaecken (Mechelen), Laken, Tervuren, Iseghem, Sterrebeck, Jabbeke, Machelen (Vilvoorde), enz. Samen in één farde
Price:€90 - €140
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 298 | 299 | 300 | 301 | 302 | 303 | 304 | 305 | 306 ... Next lot Last lot