First lot Previous lot Lot 151 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:151
Book nr:14523
Author:VANRIET, Jan; DOORMAN, Maarten
Title:Dichterdood
Publisher:Vrienden van De Zwarte Panter
Year:2006
Description:24 cm, met tal. ill. Uitgeverskaft. En van de vijftien exemplaren door de auteurs genummerd en gesigneerd en bevat een originele aquarel van Jan Vanriet gesigneerd en genummerd (ex. n 5). Bijgevoegd (van dezelfde artiest): NOTEBOOM, C., SCHEEF, V., Jan Vanriet. Transport, Lippisches Landesmuseum Detmold, 2004. 29 cm, 120 pp, volledig in kleur. Uitgeverskaft. Met opdracht van Jan Vanriet; + HERTMANS, Stefan, Jan Vanriet. Caf Aurora, Essay, Breda, 2000. 29 cm, 103 pp, ill. in kleur en z/w. Uitgeverskaft. (3 vol.)
Price:€90 - €180
Sellingprice:€110
First lot Previous lot ... 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 ... Next lot Last lot