First lot Previous lot Lot 1127 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:1127
Book nr:31247
Author:LA BRUYÈRE, Jean de
Title:Kentekenen van den aart der menschen, uit het Grieks van Theophrastes; met de geaartheden of de zeden van deze eeuw
Publisher:Jacobus Loveringh
Year:1735
Description:2 dln. in 1 vol. in-8°, xxxvi, 400 ; [4], 414 pp. Met allegorisch front. (Picart) en 2 vignetten (Schley). Titel gedrukt in rood en zwart. Gebonden in vol perkament uit de tijd, titel in inkt op de rug, gespikkelde sneden
Note:Eerste Nederlandse vertaling door Gerard Westerwyk. Ex libris Buijnsters-Smets.
Naar het originele Frans: 'Les caractères de Theophraste. Avec Les caracteres ou les moeurs de ce siècle'
Price:€80 - €120
First lot Previous lot ... 1123 | 1124 | 1125 | 1126 | 1127 | 1128 | 1129 | 1130 | 1131 ... Next lot Last lot