First lot Previous lot Lot 1086 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:1086
Book nr:32213
Author:SANDERUS, Antonius
Title:Antonii Sanderi [...] De Gandavensibvs ervditionis fama claris libri tres [...].
Town:Antverpiae
Publisher:apud Gulielmum a Tongris
Year:1624
Description:In-4°, 127 pp, titelvignet in houtsnede. De auteurs worden alfabetisch op voornaam gerangschikt.
gevolgd door: idem. De Scriptoribus Flandriae libri tres. Antv., apud Gulielmum a Tongris, 1624. In-4°, 160-[8] pp
+ idem. De Brugensibus eruditionis fama claris libri duo. Antv., apud Gulielmum a Tongris, 1624. In-4°, 78 pp
Samengebonden als convoluut in perkament uit de tijd, verguld medaillon op beide platten, vlekjes, sporen van sluitlinten, titel in inkt op de rug, kleine leeuwtjes op de rug, alle sneden verguld
Note:Ex libris Comte Folchi (devies: Impavidum Ferient).
Ref. De Saint-Genois, J. Antoine Sanderus et ses écrits, 18 / 17 / 16
Price:€360 - €400
Sellingprice:€800
First lot Previous lot ... 1082 | 1083 | 1084 | 1085 | 1086 | 1087 | 1088 | 1089 | 1090 ... Next lot Last lot