First lot Previous lot Lot 1038 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:1038
Book nr:31502
Author:HUGO, Herman - Otto VAENIUS
Title:De godlievende ziel vertoont in zinnebeelden
Town:Utrecht
Publisher:H. en J. Besseling
Year:1749
Description:In-8, [xvi]- 116- [5] pp, gegr. titel, deel 1: met 46 emblemen in kopergravure op volle pagina door I. SMIT naar BOETIUS BOLSWERT. Deel 2: met 56 (van 61) emblemen in kopergravure op volle pagina door I. SMIT naar O. VAENIUS. Legendes in het Latijn. Met 'dichtkunstige verklaringen' van Jan Suderman. 19de eeuwse band in half chagrin, rug rijkelijk verguld
Note:Ref. Landwehr 775 ; de Vries p. 46 ; Praz p. 378-379
Price:€70 - €100
First lot Previous lot ... 1034 | 1035 | 1036 | 1037 | 1038 | 1039 | 1040 | 1041 | 1042 ... Next lot Last lot