First lot Previous lot Lot 21 from 31 Next lot Last lot
Lot nr:21
Book nr:15655
Author:CLAUS, Hugo
Title:Hugo Claus 65
Publisher:AMO
Year:1994
Description:34 x 24 cm, verschenen ter gelegenheid van Hugo Claus' 65 ste verjaardag. Met bijdragen van Pierre Alechinsky, Remco Campert, Charlotte, Herman de Coninck, Corneille, Ada Heijkoop, Gert Jan Hemmink, Kees van Kooten, Gerrit Kouwenaar, Sylvia Kristel, Lucebert, Cees Nooteboom, Roger Raveel (originele litho in kleuren, gesigneerd), Reinhoud (originele gesigneerde ets), Shinkichi Tajiri, Joost Veerkamp, Simon Vinkenoog, Freddy de Vree, Chris Yperman, alsmede een foto van Hugo Claus door Henny Riemens uit het COBRA-archief van Rico Coster. Van deze uitgave bestaan drie verschillende uitvoeringen. Dit is een exemplaar van de editie voor de jarige en de medewerkers. Deze exemplaren werden op naam gedrukt (dit exemplaar op naam van de drukker). Halfperkament in papieren foedraal. Met de hand gezet en gedrukt in rood en zwart en in offsett in een oplage van 65 door de jubilaris gesigneerde exemplaren
Price:€800