First lot Previous lot Lot 61 from 74 Next lot Last lot
Lot nr:61
Book nr:20109
Author:[ROSWEYDUS, Heribert]; VAN GORCUM, Jan
Title:'t Bosch der eremyten ende eremitinnen, van Aegypten ende Palestinen, met figuren van Abraham Blommaert, door Christophorus Sichem
Publisher:Ieronymus Verdussen, nu herdruct by P.I. Paets
Year:1644
Description:In-4, [10] + 350 + [6] pp. Met gegrav. titel, met 88 houtsneden i.t. waarvan de meeste op volle pagina (sommige gesigneerd CVS d.i. C. van Sichem de jonge), enkele slotvignetten en lettrines. Wat vochtschade, hoekje hersteld van p. 203. Vol perkament uit de tijd, (vlekken)
Note:Eerste uitgave met de illustraties van Christoffel van Sichem (eerste editie verscheen in 1619). BCNI n 9767. Funck p. 280 (andere edities). Exx in STCN maar niet in STCV
Price:€500