First lot Previous lot Lot 51 from 74 Next lot Last lot
Lot nr:51
Book nr:15605
Author:MAKEBLYDE, Ludovicus
Title:Den Schadt der Christelicker leeringhe tot verklaringhe van den catechismus uytghegheven voor de catholijcke jonckheyt van de provincie des artsbischdoms van Mechelen
Town:Handtwerpen
Publisher:Joachim Trognesius
Year:1610
Description:In-8, [44], 381, [17] blz. Weinig watervlekken, roestvlekken en wormgaatjes. Versleten lederen band met schade aan de rug
Note:Zeldzame 1ste uitgave van de grote Mechelse catechismus. Louis Makeblijde SJ (1564-1630), dichter geboren in Poperinge, gaf les in een Iepers college. BCNI 5600.
Herkomst: Maria Theresia Claes, beggijntin tot Mechelen
Price:€480