First lot Previous lot Lot 48 from 74 Next lot Last lot
Lot nr:48
Book nr:20160
Author:LENNEP, Mr. Jacob van (1802-1868)
Title:De pleegzoon. Een verhaal door Mr. J. van Lennep. In twee deelen
Publisher:P. Meijer Warnars
Year:1833
Description:2 vol. in-8. Dl 1: [4], 371 pp. met titelgravure door J.B. Tetar van Elven naar J. Steyn. Dl 2: 365, (1) pp. met ander titelvignet door dezelfden. Gebonden in fraai half kalfsleder uit de tijd, gladde rug, vergulde motieven op de rug, gele sneden. Zeer fraai exemplaar
Note:Ex libris Henri Dirkx
Price:€200