First lot Previous lot Lot 40 from 74 Next lot Last lot
Lot nr:40
Book nr:20092
Author:[HANDSCHRIFT - JANSENISTISCHE LIEDEREN]
Title:Spirituele liederen
Year:eind 17e eeuw
Description:8 oblong, 34 pp, teksten in het Nederlands, de laatste 3 pp in het Frans. Enkele roestvlekjes. Harde kaft, gemarmerd papier op de platten
Note:Bevat o.a.: Jesus wildt van ons bemindt sijn, Geestelijcken meij-boom, Adieu des weerelts, De liefde van sint Augustinus tot Jesus, Van de predestinatie
Price:€200
First lot Previous lot ... 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 ... Next lot Last lot