First lot Previous lot Lot 52 from 83 Next lot Last lot
Lot nr:52
Book nr:8991
Author:HUBERTI
Title:Leven ende wondere wercken ons salighmaeckers Jesu Christi in Belden en dichten voorgesteldt tot vermeerderinge der devotie van de catoliecke geloovige
Year:begin? 18e eeuw
Description:9 x 13 cm. Album met 195 bidprentjes door F. Huberti. Wapenband in vol marokijn met de wapens van van de Werve de Schilde, met het devies Sine Fraude. Vergulde sneden en gemarmerde schutbladen, koperen slotjes
Price:€1250