First lot Previous lot Lot 87 from 100 Next lot Last lot
Lot nr:87
Book nr:8535
Author:SCHENK, Petrus
Title:Villae Regiae Risvicanae
Town:Amstelaedami
Year:[ca. 1697]
Description:In-4 oblong, titel + 12 (op 13) platen. Ontbreekt plaat nr 11, platen nr 10 en 13 zijn gemonteerd op een ander soort papier. Enkele marginale roestvlekjes. Gebonden in half perkamenten band uit de 18de eeuw met hoeken, gladde rug met titel in inkt. Nieuwe schutbladen
Note:Eerste editie van deze zichten van het Koninklijk huis te Rijswijk (dorp en omgeving, tuinen enz.). Dit werk werd uitgegeven om de beroemde Vrede van Rijswijk te promoten, vredesverdrag gesloten tussen de Liga van Augsburg en Frankrijk. Het verdrag maakte een einde aan de Negenjarige Oorlog. Petrus Schenk (1660-1718/9). En exemplaar in STCN
Price:€400
First lot Previous lot ... 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 ... Next lot Last lot