First lot Previous lot Lot 936 from 1172 Next lot Last lot
Lot nr:936
Book nr:37675
Author:BERGHUIS, Samuel
Title:Le jardin fruitier n?erlandais, d?crit et publi? par la soci?t? pour r?gler et am?liorer les races fruiti?res, ?tablie ? Boskoop - Niederl?ndischer Obstgarte, beschrieben und verfasst fom Boskooper Verein zur Bestimmung und Veredlung der Obstsorten
Town:Groningen
Publisher:J.B. Wolters
Year:1868
Description:2 vol. in-4?. Illustr? du portrait du roi Willem III en chromolithographie, au total 125 planches en chromolithographie hors texte, dessin?es par Berghuis et grav?es par Severeyn. 60 planches de pommes, 36 de poires, 8 de cerises, 12 de prunes, 4 d'abricots et 4 de p?ches. Jolies reliures rouges en demi cuir de l'?poque, orn?es du chiffre couronn? de Surmont sur les dos.
Met portret koning Willem III in chromolitho, 60 chromolitho's bt met appels + 36 chromolitho's met peren + 8 chromolitho's met kersen + 12 chromolitho's met pruimen + 4 chromolitho's met abrikozen + 4 met perziken. Totaal: 125 litho's. Mooie rode halflederen banden uit de tijd met nerven en verguld gekroond monogram op ruggen van Surmont
Note:Ref. Nissen, BBI 2221 (Nederlandstalige editie)
Price:€3600 - €4500
First lot Previous lot ... 932 | 933 | 934 | 935 | 936 | 937 | 938 | 939 | 940 ... Next lot Last lot