First lot Previous lot Lot 664 from 1172 Next lot Last lot
Lot nr:664
Book nr:37372
Author:[GENT]
Title:Het klooster van de Recoletten op het huidige Koophandelsplein
Description:Aquarel (17 x 24 cm), anoniem naar een schilderij van E. Cnudde (1750). Bijgevoegd: ''Baudeloo kapel', aquarel (25.5 x 16 cm), anoniem, 19de eeuw + 'Ruines de l'Eglise des Dominicains 1850 - Onderbergen', aquarel (18 x 27 cm), anoniem + 'Huizen te Gent', aquarel (17 x 24 cm), 19e eeuw + 'Torenpoort, Gent', zeer fijne gewassen tekening (20 x 13 cm), ca. 1841 + 'Lievebrug', tekening (34 x 26 cm), get. rechts onder, 12-1930 + 'Markt St. Jacobs, Gent', tekening (10.5 x 14.5 cm), C. DE PORRE (1874-1950) (7)
Price:€220 - €300
Sellingprice:€380
First lot Previous lot ... 660 | 661 | 662 | 663 | 664 | 665 | 666 | 667 | 668 ... Next lot Last lot