First lot Previous lot Lot 842 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:842
Book nr:36069
Author:SCRIBANI, Carolus SJ
Title:Antverpia
Publisher:Ex officina Plantiniana, apud Joannem Moretum
Year:1610
Description:2 dln. in 1 vol. in-4?, [8] + 146 + [2], 24 (Griekse en Hebreeuwse verzen) ; 172 + [3] pp. Met 7 uitv. platen b.t. (3 kaarten en 4 zichten), drukkersmerken op titelblad en op einde. Hs. herkomst op eerste titelpagina. Compleet met het vervolg: Origines Antverpiensium. Gebonden in vol varkensleder op eiken platten, versierd met blindstempeling, blauwe sneden, sporen van slotjes, enkele kleine gaatjes aan bovenste kapitaal
Note:Carolus Scribani (1561-1629) was leraar te Antwerpen en Brussel. Dit werk looft de stad en zijn bewoners, de economie enz. De Backer/Sommervogel VII, 984
Price:€280 - €360
Sellingprice:€450
First lot Previous lot ... 838 | 839 | 840 | 841 | 842 | 843 | 844 | 845 | 846 ... Next lot Last lot