First lot Previous lot Lot 786 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:786
Book nr:35930
Author:[VLAAMSE MINIATUUR]
Title:Het Laatste Oordeel
Description:Handgeschilderde miniatuur (bladgrootte: 170 x 125 mm) op perkament met rijke kleuren en goud. Met de tekst van een boetepsalm (Domine ne in furore tuo arguas me...)
Vlaams (Brugge?), tweede helft 15de eeuw. Ingelijst met keerzijde zichtbaar
Note:Laatste Oordeel, met Christus als ultieme rechter. Op de aarde knielen Maria rechts van hem en Johannes de Doper links van hem; Op de voorgrond zien we de doden die opstaan uit hun graf.
Miniature on parchment of the Last Judgment (size of the leaf: 170 x 125 mm). With the text of a penitential psalm (Domine ne in furore tuo arguas me...)
15th century, Framed
Price:€900 - €1600
Sellingprice:€1500
First lot Previous lot ... 782 | 783 | 784 | 785 | 786 | 787 | 788 | 789 | 790 ... Next lot Last lot