First lot Previous lot Lot 414 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:414
Book nr:35989
Author:GOEREE, Willem
Title:Inleydinge tot de algemeene teyken-konst - Verligterie-kunde of regt gebruik der water-verwen - Inleyding tot de praktyk der algemeene schilderkonst
Publisher:Daniel van den Dalen
Year:1697
Description:3 boeken in ??n vol. in-8? [12], 151, 92, 111 pp. Met twee gegraveerde titelprenten en enkele kopergravures i.t. Derde druk. Wat roestvlekkig. Gebonden in half bezaan uit de tijd, met gebruikssporen, sterk gewreven, verlies van leder aan onderste kapitaal, rood gespikkelde sneden
Note:Ref. Kunst op Schrift 100.
Derde editie van het standaardwerk die als praktische handleiding dient voor schilders door Willem Goeree (1635-1711). Dit werk werd in de Gouden Eeuw van de Nederlandse schilderkunst gepubliceerd, nl. de tijd van Rembrandt en Vermeer
Price:€180 - €260
Sellingprice:€320
First lot Previous lot ... 410 | 411 | 412 | 413 | 414 | 415 | 416 | 417 | 418 ... Next lot Last lot