First lot Previous lot Lot 405 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:405
Book nr:35659
Author:VAN DE WOESTIJNE, Karel
Title:Verhalen
Town:[Antwerpen]
Publisher:Standaard-Boekhandel
Year:1944
Description:In-4?, 91 pp. Ge?llustreerd met 4 originele droge-naald-etsen door J. GORUS. Onafgesneden, genaaid. E?n van de 300 luxe -exemplaren op Hollands papier Van Gelder (nr. 132). Beperkte oplage van 1000 exx.
Bijgevoegd: F.V. TOUSSAINT van BOELAERE. Het Barceloneesche Avontuur. Antwerpen, De Magneet, (1944). In-8?, met een titelvignet en 6 etsen van Marcel STOBBAERTS. Bep. gen. oplage van 1000 ex., dit is nr. 210, op houtvrij papier. Genaaid. Nr. 2 in de reeks "De Atol".
+ Camille LEMONNIER. No?ls Flamands. Anvers, Le Papegay, (1945). In-8?, orn? de 4 compositions par Roger HEBBELINCK. Broch?, ex. n? 333, sign? par l'auteur et l'illustrateur. + Am?d?e LYNEN. La Fl?che d'Or, Conte des Bords de l'Escaut. Bruxelles, H. Lamertin, 1902. Tirage limit? ? 145 ex. dont 100 ex sur art paper, cet ex. porte le n? 74, sign? par l'auteur. (4)
Price:€70 - €100
First lot Previous lot ... 401 | 402 | 403 | 404 | 405 | 406 | 407 | 408 | 409 ... Next lot Last lot