First lot Previous lot Lot 403 from 1002 Next lot Last lot
Lot nr:403
Book nr:36248
Author:[TIMMERMANS] GOOSSENS, Korneel
Title:Judokus, met een teekening van Felix TIMMERMANS
Publisher:"De spieghel"
Year:1928
Description:In-4?, 109 pp, luxe-uitgave van 50 ex. op Hollandsch Van Gelder, dit is n?4, op naam gedrukt en gesigneerd door de schrijver en opgedragen aan Jozef Joosen. Originele lederen band met goudopdruk, scharnier gescheurd, kop verguld.
Bijgevoegd: Eduard VETERMAN. Vader des Vaderlands, heldendrama. Amsterdam, A.J.G. Strengholt, 1933. In-12?, 111 pp, met een hs. opdracht aan Felix TIMMERMANS. + Facsimile van het 1ste nummer "Vlaamsche Arbeid" door de jonge FT met 15 kleurrijke illustraties versierd en aan Karel van den Oever opgedragen. Beperkte gen. oplage van 350 ex., dit is nr. N.H. (samen: 3)
Price:€90 - €140
First lot Previous lot ... 399 | 400 | 401 | 402 | 403 | 404 | 405 | 406 | 407 ... Next lot Last lot