First lot Previous lot Lot 601 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:601
Book nr:34324
Author:[ANONIEM]
Title:Twee sepia tekeningen met voorstelling van paters c1700 (?)
Description:Formaat: 11 x 5.5 cm. Ingelijst in vergulde lijstjes
Price:€60 - €90
Sellingprice:€60
First lot Previous lot ... 597 | 598 | 599 | 600 | 601 | 602 | 603 | 604 | 605 ... Next lot Last lot