First lot Previous lot Lot 334 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:334
Book nr:34549
Author:BERVOETS, Fred (1942)
Title:Visie op de jonge mens
Year:1979
Description:Kunstenaarsmap "Sint-Thomascollege 1953- 1978", met 4 originele etsen, door Fred BERVOETS, Raf COOREVITS, Staf DE SMEDT en Bruno VAN DIJCK. bij twee gedichten van Kris Geerts. Alle gesigneerd in potlood en genummerd 57/100. Losbladig in een bruine linnen map, omslagontwerp van Gust Vercauteren. Beperkte oplage van X + 100 exemplaren. De etsen werden gedrukt door Roger van Akelyen op de pers van Panter Print
Price:€120 - €180
Sellingprice:€280
First lot Previous lot ... 330 | 331 | 332 | 333 | 334 | 335 | 336 | 337 | 338 ... Next lot Last lot