First lot Previous lot Lot 1119 from 1236 Next lot Last lot
Lot nr:1119
Book nr:34438
Author:LEYDEN, Jan van
Title:Kronyk van Egmond, of Jaarboeken der vorstelyke Abten van Egmond
Town:Alkmaar
Publisher:Simon van Hoolwerf
Year:1732
Description:In-4?, [36], 283 pp, vertaald uit het Latijn door Kornelis van Herk, uitgegeven door Gerard Kempher. Met een gegraveerd wapen (door Wandelaar), 2 gegrav. zichten (van de abdij in welstand en in ru?ne). Gebonden in vol perkament, vlekken.
Bijgevoegd: idem. Chronicon Egmundanum seu Annales Regalium Abbatum Egmundensium. Lugduni Batavorum, Fr. Haaring, 1692. In-4?, [16]+267 pp, genaaid.
+ Arnold MOONEN. Korte Chronyke der stadt Deventer. Deventer, Jan van Wyk, 1714. In-12?, [24]+146+28 pp, gedrukt in gotische letters. Eenvoudige kartonnage (3)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut Eindhoven
Price:€100 - €160
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 1115 | 1116 | 1117 | 1118 | 1119 | 1120 | 1121 | 1122 | 1123 ... Next lot Last lot