First lot Previous lot Lot 768 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:768
Book nr:33362
Author:FLORUS, Lucius Julius e.a.
Title:Historiae Romanae epitomae
Town:Amsterodami
Publisher:apud Ioann. Ianssonium
Year:1647
Description:In-24?, 501 pp, gegrav. titelpagina. Prachtband (19de eeuws) in rode marokijn, vergulde lijnenkaders op de platten, rug verguld, goud op snee, gemarmerde schutbladen
Note:Oorspronkelijk verschenen in Leiden, 1607
Price:€90 - €140
Sellingprice:€90
First lot Previous lot ... 764 | 765 | 766 | 767 | 768 | 769 | 770 | 771 | 772 ... Next lot Last lot