First lot Previous lot Lot 64 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:64
Book nr:33512
Author:VAN HERCK, Jan
Title:Il mobile fiammingo
Town:Milano
Publisher:G?rlich
Year:1972
Description:In-4?, 135 pp, illustrations, reli?, sans jaquette.
Bijgevoegd : Carel van MANDER. Het Schilder Boek, het leven der doorluchtige Nederlandsche en Hoogduitsche schilders. Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1943. In-4?, ill., linnen band. Tweede druk. + Retrospectieve tentoonstelling Rik Slabbinck. Brugge, 1964. Soft cover. + Mus?es royaux des Beaux-Arts de Belgique. Catalogue inventaire de la peinture ancienne / moderne. 2 vol. in-8?, ill. Broch?. (5)
Price:€30 - €50