First lot Previous lot Lot 607 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:607
Book nr:33327
Author:[KORTRIJK]
Title:Courtrai Aug 2 61
Description:De grote Markt met Halletoren en Sint-Maartenstoren. Figuratie en twee wagens op de Grote Markt. Ongesigneerd. Lavistekening (243 x 344 mm). Mooi ingelijst in vergulde kader
Note:Van Hoonacker nr. 486 en afb. 114 = dit exemplaar uit de verzameling C. De Poortere
Price:€240 - €360
Sellingprice:€360
First lot Previous lot ... 603 | 604 | 605 | 606 | 607 | 608 | 609 | 610 | 611 ... Next lot Last lot