First lot Previous lot Lot 606 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:606
Book nr:33323
Author:[KORTRIJK]
Title:Cortryck
Description:Kopergravure (12.5 x 31 cm) met de hand gekleurd. Merian (Franckfurt, 1659). Ingelijst (glas gebroken). Bijgevoegd: 'Eglise de Notre Dame' door Vermote (1813), litho met hand gekleurd + Madou - Vue du Pont dit Broeren-torren ? Courtrai. Litho (17 x 21.5 cm) mooie oude kleuren + Zichtje van de Markt alles ingelijst (4)
Price:€100 - €200
Sellingprice:€80
First lot Previous lot ... 602 | 603 | 604 | 605 | 606 | 607 | 608 | 609 | 610 ... Next lot Last lot