First lot Previous lot Lot 586 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:586
Book nr:33089
Author:[BRUGGE]
Title:Bruge. Een der voornaamste Steden van Vlaanderen / L'une des Principales villes de Flandre
Town:'s Gravenhage
Year:1745
Description:Kopergravure, 40,4 x 51 cm, handgekleurd. Plan van Brugge in vogelvlucht. Ori?ntatie: noorden links onder. Men ziet de bastionnering rondom de stad met een schaal in roeden, windroos en een legende a-z en 1-40. uit: Du Mont, Histoire militaire du Prince Eug?ne van Savoye. Getekend naar A. Sanderus. Gemerkt Tom. II, N?.37.
In passe-partout en vergulde lijst (Schleiper)
Price:€100 - €140
First lot Previous lot ... 582 | 583 | 584 | 585 | 586 | 587 | 588 | 589 | 590 ... Next lot Last lot