First lot Previous lot Lot 456 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:456
Book nr:33146
Author:SPEYBROUCK, Jos.
Title:6 reeksen Vlaamsche teekeningen
Town:Kortrijk
Publisher:Berten Beyaert
Year:1924
Description:In-folio (37 x 26,3 cm), voorin portret van Dr. Depla, 50 illustraties in twee, drie en vier kleuren. Inschrijvingsformulier en een folder met 2 reli?fs. Van deze reeks verschenen 500 ex., dit is nr. 93 gesigneerd door de kunstenaar, (voor Gerard Declerq uit Ardooie). Genaaid, uitgeverskaft en etui.
Bijgevoegd: Louis RAEMAEKERS. Het toppunt der beschaving. Eerste-zevende serie. Amst., Elsevier, 1914-1917. In-folio, 7 delen met elk 12 illustraties op 6 bladen. Samen in de originele portfolio, vlekjes. + Wies MOENS. Dertig dagen oorlog. Brugge, "Wiek op", 1940. In-8?, met pentekeningen van Ren? De Pauw. Genaaid, in uitgeverskaft. + Jan FEITH. De Oorlog in prent, karikaturen uit de verschillende landen. Amsterdam, Scheltens & Giltay, 1915. In-4?, ill., roestvlekjes, genaaid. + 5 kleine publicaties (samen: 9)
Price:€160 - €200