First lot Previous lot Lot 351 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:351
Book nr:32814
Author:STREUVELS, Stijn
Title:Langs de Wegen
Publisher:L.J. Veen
Year:[1902]
Description:In-8?, 290 pp. Roestvlekjes. Eerste druk. Gebonden in blauwe linnen band, versierd door Juul de Praetere, rug gewreven.
Bijgevoegd: Vader en dochter, Tolstoi's briefwisseling met zijne dochter Marie. Met eene inl. van Paul Birukoff. Amsterdam, L.J. Veen, [1928]. In-8?, vert. door Stijn Streuvels. Uitgeversband. + Levenswijsheid uit China, drie Chineesche novellen. Amsterdam, L.J. Veen, [1928]. Kl. in-4?, gedrukt bij Jos. Vermaut, Kortrijk. Enige druk. Linnen uitgeversband met opgekleefde ill. (samen: 3 vol.)
Note:Ref. Roemans - van Assche W.6 - W.59- W.58
Price:€80 - €120
First lot Previous lot ... 347 | 348 | 349 | 350 | 351 | 352 | 353 | 354 | 355 ... Next lot Last lot