First lot Previous lot Lot 303 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:303
Book nr:32647
Author:[ANONIEM]
Title:Portret van een vrouw
Description:Olie op paneel (27.5 x 23 cm), niet gesigneerd. Vlaams (?), 17de eeuw (?). Niet ingelijst
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 299 | 300 | 301 | 302 | 303 | 304 | 305 | 306 | 307 ... Next lot Last lot