First lot Previous lot Lot 182 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:182
Book nr:33023
Author:DE RIDDER, Andr?
Title:Kerstvertellingen uit Vlaanderen. Naverteld door Andr? De Ridder. Ge?llustreerd door Jean de Bossch?re
Publisher:Van Holkema & Warendorf
Year:1919
Description:In-4?, 204 pp. Rijk ge?llustreerd met houtgravures en 12 platen in kleur door Jean de Bossch?re. Gebonden in blauw linnen, onafgesneden, voorplat met vergulde letters, kop verguld, mooie schutbladen. Van dit werk zijn 550 genummerde exemplaren gedrukt, waarvan 10 op japans papier. Dit is exemplaar n?204.
Bijgevoegd: Douze No?ls Anciens Harmonis?s Par P. Busschaert. Bruges, Soci?t? de Saint Augustin, 1886. In-4?, muziekdruk versierd met chromolitho's. Kartonnage + Douze No?ls Anciens. Troisi?me s?rie. Descl?e de Brouwer, s.d. In-4?, ge?llustreerde kartonnage, mooie schutbladen + Camille MELLOY. L'?ne de Bethl?em, ill. en couleurs de Jeanne Hebbelynck. Paris, Descl?e de Brouwer, [1936]. Klein in-4?, kartonnage. + Pierre de LATIL. No?l, la plus belle histoire du monde. Paris, ?ds. de l'Arc, (1947). In-4?, met kleurill. door Igor Arnstam. + 2 andere katholieke jeugdboeken (samen: 7)
Price:€60 - €100
Sellingprice:€60
First lot Previous lot ... 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 ... Next lot Last lot