First lot Previous lot Lot 135 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:135
Book nr:33078
Author:[MASEREEL] VAN PARYS, Joris
Title:Masereel, een biografie
Publisher:Houtekiet
Year:1996
Description:In-8?, 448 pp, ill., tweede druk. Linnen band en stofwikkel. + Bert PELEMAN (ed.) Vuurwerk voor Vlaanderen. Antwerpen, uitg. MIM, 1980. In-4?, 184 pp, ill. door Frans MASEREEL e.a. Linnen band en stofwikkel + 3 andere publicaties over Masereel (samen: 5)
Price:€60 - €90
Sellingprice:€60
First lot Previous lot ... 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 ... Next lot Last lot