First lot Previous lot Lot 693 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:693
Book nr:32081
Author:REES, Willem A. van
Title:Herinneringen uit de loopbaan van een Indisch officier, deel 1-2.
Town:Rotterdam
Publisher:D. Bolle
Year:z.d.
Description:In-8?, nieuwe herziene uitgave met ill. van G.B. Hooyer. Inhoud: Batavia, Samarang, Java, Bali. Enkele roestvlekjes. uitgeversband met opdruk.
Bijgevoegd: CARTER, H. - MACE, A.C. Het graf van Tut-Anch-Amon ontdekt door wijlen graaf Carnarvon en Howard Carter. Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1924. In-8?, 248 pp, met 79 platen b.t. naar foto's door Harry Burton. Uitgeversband.
+ G. KELLER. De Wonderen der Wereld. Kunstwerken der natuur en der menschheid zooals zij thans bestaan verzameld uit alle deelen der wereld. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, z.d. 2 vol. in-4?, ill., uitgeversbanden. + 1 andere. (samen: 5 vol.)
Price:€60 - €90
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 689 | 690 | 691 | 692 | 693 | 694 | 695 | 696 | 697 ... Next lot Last lot