First lot Previous lot Lot 460 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:460
Book nr:31110
Author:TIMMERMANS, Felix
Title:Schemeringen van den dood
Publisher:P.N. van Kampen & zoon
Year:[1919]
Description:In-8?, 168 pp, met tekeningen van de auteur. Linnen band. Bijgevoegd: Almanach perp?tuel des jeux d'enfants, chansons de Marie Gevers, dessins de F. Timmermans. Anvers, Buschmann, s.d. Hs. opdracht van de schrijfster. Genaaid. + F. TIMMERMANS. Vertelsels. Brugge, De Kinkhoren, [1930]. In-4?, met kleurplaten van de schrijver. Kartonnage. + Hier is gebeurd.... alweer vertelselrijmpjes uit den hoop verzameld door Hendrik van Tichelen met prenten van Felix Timmermans. Gesigneerd door H. van Tichelen. + Felix TIMMERMANS en Frans THIRY. Bagijnhof-sproken. [Amsterdam, 1911] + 20 ex-libris naar thema's uit het werk van Felix Timmermans. Graphia, 1986. (samen: 6)
Price:€60 - €90
Sellingprice:€70
First lot Previous lot ... 456 | 457 | 458 | 459 | 460 | 461 | 462 | 463 | 464 ... Next lot Last lot