First lot Previous lot Lot 201 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:201
Book nr:31999
Author:RAEMAEKERS, Louis
Title:Guitenstreken van Pim, Piet en Puckie. Hoe hun het rooken bekwam
Town:Baarn
Publisher:Hollandia
Year:[1905]
Description:In-f? oblong, met lithogr. platen in kleur, enkele roestvlekjes. Originele uitgeverskartonnage, linnen rug, kaft beduimeld. Bijgevoegd: Kamper grappen. Oude verhaaltjes met nieuwe plaatjes van Freddie Langeler. [Amsterdam, Meulenhoff, 1924]. In-4? oblong, 16 pp met lithogr. in kleur. Uitgeverskartonnage. + David TOMKINS (pseud.) Prentenboek. Gouda, G.B. van Goor zonen, [1922]. Kl. in-4?, [16] pp, met ill. in kleur. Uitgeverskartonnage + Hugh LOFTING. De geschiedenis van juffrouw Tubbs. Rotterdam, Nijgh & van Ditmar, [1930]. In-12? oblong, ill. in kleur, genaaid + Klein-Jantje en de kinderen van Modderstad. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, [1907]. In-4? oblong, 24 ff, derde druk, met ill. van Ottilia ADELBORG. Vertaald uit het Zweeds. Linnen uitgeversband (samen: 5)
Price:€80 - €120
First lot Previous lot ... 197 | 198 | 199 | 200 | 201 | 202 | 203 | 204 | 205 ... Next lot Last lot