First lot Previous lot Lot 128 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:128
Book nr:32480
Author:BERLAGE, H.P.
Title:Studies over bouwkunst, stijl en samenleving
Town:Rotterdam
Publisher:W.L. & J. Brusse
Year:1910
Description:In-8?, 125-[2] pp., ill. Linnen band met goudopdruk. Bijgevoegd: idem. Schoonheid in samenleving. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1919. In-8?, 169 pp, ill., half linnen band. + J.P. MIERAS. Na-oorlogse bouwkunst in Nederland. Amsterdam, Kosmos, 1954. In-4?, 256 pp, ill. in z/w. Linnen band. + G. BEKAERT. In een of ander huis. Kerkbouw op een keerpunt. Tielt, Lannoo, 1967. In-4?, 118 pp, met 182 ill. Gebonden, met stofwikkel + J. FEITH. Naamloze Vennootschap Philips' Gloeilampenfabrieken 1891-1916 - Eindhoven, 1916. In-4? oblong, overvloedig ge?llustreerde jubileumuitgave. Linnen band met goudopdruk + 3 andere (samen: 8)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut, Eindhoven
Price:€140 - €180