First lot Previous lot Lot 820 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:820
Book nr:32155
Author:[BEGIJNHOF BRUSSEL]
Title:Handschrift uit 2de helft 17de eeuw met liedjes, recepten enz
Description:4?, 46 pp (enkele blanco's) met handschrift in bruine inkt. Op laatste blad staat naam van de bezitster van dit handschrift: Anna Catharina Founiach (?) die in 13 mei 1687 in het begijnhof intrad. Gebruikssporen. Volkalfslederen band met blindstempeling, los rond het handschrift
Price:€800 - €1200
Sellingprice:€2600
First lot Previous lot ... 816 | 817 | 818 | 819 | 820 | 821 | 822 | 823 | 824 ... Next lot Last lot