First lot Previous lot Lot 771 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:771
Book nr:32328
Author:[NEO GOTIEK]
Title:Verzameling van 14 grote chromolitho's met voorstelling van heiligen
Description:Vooral J. Petyt en Vandevyvere-Petyt uit Brugge o.a. voor Sint Lucas School in Gent. Periode 1880-95. Bijgevoegd: Litho 'Simeon' door J. Demeulemeester naar Suv?e (1778) opgedragen aan de academie van Brugge + affiche (106 x 173 cm) 'STAD TIELT - eeuwfeest van de boerenkrijg 1798-1898' door steendruk K. van de Vyvere-Petyt te Brugge (1898) (16)
Price:€140 - €200
Sellingprice:€260
First lot Previous lot ... 767 | 768 | 769 | 770 | 771 | 772 | 773 | 774 | 775 ... Next lot Last lot