First lot Previous lot Lot 743 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:743
Book nr:32449
Author:[CANIVETS]
Title:Verzameling 8 canivets, 18de eeuw
Description:1. 'Christus op koude steen', perkament (11 x 8.5 cm) met rijke rand witte rand met snijwerk. 2. 'Ursula', perkament (7 x 9.5 cm) met versierde witte rand in snijwerk. 3. 'Christus aan kruis', perkament (12.5 x 8.5 cm) met gekartelde rand. 4. 'S. Maria', met grof snijwerk. 5. 'S. Maria', perkament (12.5 x 7 cm), met datum 1788 op keerzijde. 6. 'S. ?', op perkament (12 x 7.5 cm). 7. 'S. Paulus', handgeschilderde prikprent (13.5 x 8.5 cm). 8. 'S.M. Agypt', prik- en canivetprent (12 x 7 cm) op papier (8)
Price:€400 - €600
Sellingprice:€400
First lot Previous lot ... 739 | 740 | 741 | 742 | 743 | 744 | 745 | 746 | 747 ... Next lot Last lot