First lot Previous lot Lot 649 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:649
Book nr:32345
Author:TIMMERMANS, Felix
Title:De aanbidding der drie koningen
Description:Ets (12 x 17 cm) op japon papier, getekend in de plaat en gedateerd 1918, getekend in potlood door F.T. links onder. Bijgevoegd: PEETERS - F.T. tekenaar en schilder. Leuven, zd. Met afbeelding van deze ets en uitleg (2)
Note:Uitzonderlijk stuk. In december 1918 maakte Timmermans kennis met Anton Pieck, bij wie hij de eerste beginselen van de etskunst leerde. Pieck drukte vier etsen van hem af op 60 ex., die door kunsthandel J.H. de Bois uit Haarlem in het commerci?le circuit kwamen
Price:€160 - €240
Sellingprice:€260
First lot Previous lot ... 645 | 646 | 647 | 648 | 649 | 650 | 651 | 652 | 653 ... Next lot Last lot