First lot Previous lot Lot 387 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:387
Book nr:31916
Author:FONTEYNE, Jules (1878-1964)
Title:Drie Brugse vrouwtjes
Description:Ets (19 x 21 cm) met de hand gekleurd, getekend in potlood rechts onder. Verguld lijstje
Price:€240 - €300
Sellingprice:€400
First lot Previous lot ... 383 | 384 | 385 | 386 | 387 | 388 | 389 | 390 | 391 ... Next lot Last lot