First lot Previous lot Lot 341 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:341
Book nr:31412
Author:[ANTWERPSE SCHOOL]
Title:Annunciatie
Description:Olieverf (22.5 x 16.5 cm) op koper. Vernis vergeeld. Iets oppervlakte schade. Antwerpen, eind 17de eeuw. Ingelijst in vergulde lijst
Price:€300 - €400