First lot Previous lot Lot 340 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:340
Book nr:32287
Author:[ANONIEM]
Title:Boer met een geldbuidel
Description:Olieverf op koper (11 x 9 cm), zonder handtekening. Vlaams, eind 17de eeuw (?). Ingelijst
Price:€180 - €260
First lot Previous lot ... 336 | 337 | 338 | 339 | 340 | 341 | 342 | 343 | 344 ... Next lot Last lot