First lot Previous lot Lot 263 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:263
Book nr:31849
Author:[REINAART] CURVERS, Alexis
Title:Le Roman de Renart, traduction nouvelle par Alexis Curvers
Town:Li?ge
Publisher:Les ?ds. du Balancier
Year:1930
Description:In-8?, orn? de 68 gravures sur bois par Victor STUYVAERT. Tirage limit? ? 450 ex. dont 350 ex. sur Hollande teint?, dont cet ex. porte le n? 109. Rel. en 3/4 v?lin, titre dor? sur le dos, t?te rouge.
Bijgevoegd: Van den Vos Reinaerde. In nieuwer Nederlandsch nagerijmd door J. van Dam. Met houtgravures van A.S. Hendriks. Lochem, "De Tijdstroom", [1939]. In-4?, vol linnen band. + Reinaart de Vos, in nieuw Nederlandsch door Julius de Geyter, gravures van Joris MINNE. Antwerpen, uitg. De Sikkel, (1937). In-8?, 148 pp, genaaid. + Reinaart de Vos, vertolking op heden te dage van het oorspronkelijk dierenepos door Hubert MELIS. Antwerpen, De Sikkel, 1927. In-4?, met houtsnede verlucht door Henri VAN STRATEN, en door hem met de hand gekleurd. Dit is nr. 404/480 op featherweight. Genaaid, roestvlekken op de kaft. + Reinaart de Vos, voor kinderen bewerkt door P.A.E. Ooosterhoff, met tekeningen van W. Heskes. Bussum, gebr. Koster, [1920]. In-4? oblong, 64 pp, kartonnage, rug versterkt met plakband. + Dit is de aloude Historie van Reinaard de Vos, naverteld door Eug. De Seyn. Brugge, "Excelsior", [1930]. Genaaid. (samen: 6)
Price:€60 - €100
Sellingprice:€160
First lot Previous lot ... 259 | 260 | 261 | 262 | 263 | 264 | 265 | 266 | 267 ... Next lot Last lot