First lot Previous lot Lot 246 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:246
Book nr:31458
Author:AESOPUS
Title:Fabulae Aesopi Graec? & Latine
Town:Trajecti ad Rhenum
Publisher:apud Jacobum ? Poolsum
Year:1727
Description:In-8?, 134-[2] pp, met 47 houtsneden (naar C. van SICHEM). Schooluitgave door D. Heinsius, met tekst in het Grieks en Latijnse versie van F. Avianus. Het tweede deel is een tekst van Homeros, nl. de Batrachomyomachia, of de strijd van kikkers en muizen. Genaaid, blauwe papieren kaft, onafgesneden, titeletiket op voorplat. Oorspronkelijk verschenen in 1626. Ref. Landwehr F026.
+ LA FONTAINE. Contes et nouvelles en vers. Nouvelle Edition enrichie de tailles-douces, dessin?es par Mr. Romain de Hooge. Tome Premier. Amsterdam, Etienne Lucas, 1721. In-8?, ill. Rel. en veau, charni?res bris?es.
We add: John GAY. Fables. Volume the second. The 2nd ed. London, for J. & P. Knapton & T. Cox, 1742, 8vo. Engr. frontisp., title-vign. and 16 full-page pl. by Scotin after H. Gravelot. cont. gilt ruled calf (stained), spine on 5 raised bands (joints splitting). Bookpl. John Whitfield & Hugh Owen.
+ Etienne Martin CHOMPRE. Dictionnaire abr?g? de la fable, pour l'intelligence des po?tes (...). 12i?me ?d. Paris, Saillant & Nyon, veuve Desaint, 1775. In-12?, rel. en demi-maroquin, mors faibles (4)
Price:€120 - €180